Черкаси, Дашковича 19, ТРЦ Хрещатик-Сіті-2 пов Запис на інкаунтер +38(098)2798387 +38(063)7723430

Про нас

 

Пастора Віталій і Наталія Городнічук

 

Ми ті, хто твердо вірить Слову Божому, записаному в Біблії.

Ми віримо в Живого Бога – Всемогутнього Творця всього.

Ми прагнемо до пізнання і пізнаємо Його згідно Його Слова.

Ми знаємо, що це Слово живе та діяльне для людей і сьогодні, але Його катастрофічно мало в серцях багатьох з них.

Ще, ми ті, для кого хрещення у воді і укладення завіту з Богом – це не просто церковний обряд, а підтвердження усвідомленого рішення служити Господу все життя.

Ми ті, хто відмовилися байдикувати і просто відсиджуватися на церковній лаві, ті, хто вже вдосталь надивилися і награлися у всілякі релігійні гри.

Ми ті, хто ясно побачили і розуміємо всю марність і безплідність для Царства Божого і Його Слави служінь і справ по плоті.

Ми знаємо, що були покликані робити в першу чергу не просто те, що нам, або комусь здається хорошим, або правильним, але те, що говорить зробити Бог.

Ми усвідомлюємо реальність «останнім часом» і віримо, що це особливий час для Церкви Божої прокинутися, щоб зайняти правильну позицію в житті з Богом, виконанні Його Слова і поширенні Євангелія Царства Божого в нинішньому поколінні.

Ми прийняли від Бога Ведення G12. Це не нова деномінація. Це біблійний принцип управління, який використовував Ісус Христос. Він обрав і підготував 12 учнів, які несли відповідальність за поширення Його Ведення по всьому світу.

Ми віримо, що Господь сьогодні використовує це Ведення, щоб перетворити церкви, деномінації і нації в Свій образ. Щоб допомогти християнам більш ефективно виконувати Велике доручення: “Ідіть і навчіть всі народи, христячи їх в ім’я Отця, Сина і Святого Духа” (Мт. 28:19).

Ми ті, хто одного разу ризикнули більше не покладатися на людські думки або вказівки і не слідувати за ними наосліп, а послухатися нашого Господа – Пастиря доброго.
Ми твердо вирішили йти до кінця в Божому поклику, який Він поклав в наш дух, і допомагати йти іншим.

Пророцтва і молитви за пасторів Віталія і Наталію Городнічук