Черкаси, Дашковича 19, ТРЦ Хрещатик-Сіті-2 пов Запис на інкаунтер +38(098)2798387 +38(063)7723430

Реєстрація на Інкаунтер

Реєстрація на Інкаунтер р Черкаси (служіння Зустріч з Богом) в Веденні G-12.

 

Умови реєстрація:
Проходження Інкаунтер має бути особистим рішенням учасника. Для реєстрації на Інкаунтер Вам необхідно заповнити анкету (для заповнення онлайн, форма знаходиться знизу). Також Вам необхідно зв’язатися з адміністратором по телефону і упевнитися, що Ваша анкета отримана.

 

Вартість і оплата:

Інкаунтер безкоштовний. Оплата 1700 грн., знімається за проживання, харчування та переeзд до місця.

Після отримання підтвердження про реєстрацію, і за 10 днів до початку Інкаунтер, Ви повинні внести аванс в розмірі 1000 грн. Аванс, в разі відмови, поверненню не підлягає, але пройти служіння “зустріч з Богом” Ви  зможете в інший час. Після надходження грошей на рахунок ваша реєстрація підтверджена остаточно. Решту суми 700 грн., Вам необхідно внести безпосередньо на Інкаунтер в день прибуття.

 

З питань телефонуйте: +38(098)2798387 +38(063)7723430,

або напишіть на адресу: g12lifegod@gmail.com  

 

Для реєстрації заповніть онлайн форму, знизу, і натисніть “відправити”.

Подали заявку – не втрачайте контакт, з Вами зв’яжуться. Кількість місць обмежена, і можливо Вам запропонують пройти Інкаунтер в наступному місяці. У нас немає розкладу. Оскільки людей реєструється багато і доводиться чекати від півроку до року. А за цей час може щось змінется. Тому ви реєструютесь на Інкаунтер у нас на сайті, ми ставимо вас в чергу. І за один місяць до вашої черги ми вам передзвонимо і попередимо на які дати призначений Інкаунтер. Якщо вам підходить, то ви підтверджуєте і вносите передоплату.

 

Для гостей не з Черкас:

Якщо ви приїжджаєте раніше, ніж в день Інкаунтер, на жаль ми не можемо надати вам нічліг, прохання подбати про проживання до і після Інкаунтер самому.

Правило для всіх, хто продить Інкаунтер: під час Інкаунтер заборонено постити.
Хоча ми рекомендуємо взяти піст перед проходженням Інкаунтер, але піст необхідно завершити до початку Інкаунтер.

реєстрація на інкаунтер