Черкаси, Дашковича 19, ТРЦ Хрещатик-Сіті-2 пов Запис на інкаунтер +38(098)2798387 +38(063)7723430

Служіння SOZO

Bethel SOZO – унікальне служіння внутрішнього зцілення і звільнення, в якому головна мета – повернутися до коріння речей, які пов’язують або блокують Ваші особисті відносини з Отцем, Сином і Святим Духом. Як тільки бар’єри прибрані, люди починають чути і знати Бога краще, що дозволяє їм слідувати до долі, до якої вони покликані.
Використовуючи спектр інструментів і слідуючи за Духом Святим, зцілюються рани, руйнуються твердині, відкривається істина і “двері” в травми минулого закриваються.
Назва служіння СОЗО походить від грецького дієслова ???? (созо), який, згідно з грецького словника Стронга, означає «рятувати, зцілювати, рятувати і зберігати». У Новому Завіті це слово використовується понад 100 разів, і зазвичай перекладається як: «зцілювати», «зберегти», «рятувати», «одужати». Основне значення «созо» – «робити цілісним», онo володіє в рaвнoй мeрe знaчeніeм іcцeлeнія і душі, і тіла.
Служіння Bethel SOZO (СОЗО) засновано на Біблії:
порятунок
“Бо коли ти устами своїми сповідувати Ісуса Господом і серцем твоїм вірувати, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся (Созо).”
Римлянам 10: 9
зцілення
“Ісус же, обернувшись, побачив її, сказав: Будь бадьорою, дочко віра твоя спасла тебе. Жінка з тієї години (Созо). ”
Матвія 9:22
звільнення
“Самовидці ж їм розповіли, як видужав (Созо) біснуватий.”
Луки 8:36
Кожній людині потрібна особиста зустріч з Богом – з Небесним Отцем, Ісусом Христом і Духом Святим. Зустріч, що робить відносини з Богом живими і реальними.
Деякі факти:
✔ Созо – служіння внутрішнього зцілення / звільнення.
✔ Созо – НЕ консультування, а ведений Духом Святим і ефективний метод прибирати внутрішні бар’єри.
✔ Созо знаходить проблеми швидко, замість того, щоб довго досліджувати минуле.
✔ Созо допомагає зцілити і побудувати наші відносини з Богом, що дає нам можливість виконати наше призначення.
Якщо Ви бажаєте з’єднатися з Богом найбільш близьким чином, почути Його особисто, зруйнувати існуючі в Вашому житті твердині, отримати свободу від «затинається гріха», якщо Вам набридло ходити по замкненому колу, запишіться на служіння СОЗО.